Громадське фінансування

//Громадське фінансування

Громадське фінансування

Лебединська ОТГ існує з 5 травня 2018 року, коли набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст республіканського, Автономної Республіки Крим, обласного значення» від 03.04.2018р. № 2379-VIII. Вказаним Законом територіальні громади міст обласного значення визнаються спроможними об’єднаними територіальними громадами для випадків приєднання до них суміжних сільських, селищних громад. В громаді завжди залишається актуальним питання фінансування і Лебедин не є виключенням. Поруч офіційним бюджетом набувають популярності громадське фінансування і групові інвестиці. 
Громадське фінансування, англійською (англ. Crowdfunding, crowd — «громада, гурт, юрба», funding — «фінансування»), тобто «Фінансування громадою» — це співпраця людей, які добровільно об’єднують свої гроші чи інші ресурси разом, як правило через інтернет, аби підтримати зусилля інших людей або організацій. Громадське фінансування може виконувати різні завдання — допомога постраждалим від стихійних лих, підтримка з боку вболівальників чи фанатів, підтримка політичних кампаній, фінансування стартап-компаній та малого бізнесу, створення вільного програмного забезпечення, об’ектів культури та інфраструктури громади тощо.
Громадське фінансування поняття не нове для України: стародавні церкви, мости, поромні переправи, школи будувалися дуже часто за кошти селян і міщан.
Громадське фінансування це твій вклад в розвиток сильного і відкритого суспільства, де ти можеш зібрати гроші на проект. Стань співзасновником добрих справ – підтримай коштами кращі проекти!
By |2018-07-22T12:28:46+00:00Липень 18th, 2018|News|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment